Logo Aktualności

st. asp. Marcin Zdziebło Najtwardszym Międzynarodowym Strażakiem!

linia

W dniu 7 czerwca br. odbyły się w Bańska Bystrica Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji w TFA. Naszą komendę reprezentował st. asp. Marcin Zdziebło zajmując wysokie 1 miejsce.

Bezpośrednie przygotowania do zawodów rozpoczęły się już w styczniu. Oprócz treningu typowo biegowego, nasz strażak w tym roku mógł korzystać z basenu miejskiego w Żorach i również dzięki temu osiągnął bardzo dobry poziom przygotowań. Ciężki trening zaowocował rewelacyjnymi wynikami. Należy podkreślić, iż w zawodach stratowało prawie 50 strażaków w międzynarodowym składzie, gdzie można było spotkać najlepszych strażaków z Czech, Węgier i Polski. Zaznaczyć tu trzeba, że z roku na rok rywalizacja jest na coraz wyższym poziomie, uczestnicy są coraz lepiej przygotowani i zdobycie tak wysokich lokat jakie zajmuje st. asp. Marcin Zdziebło nie jest rzeczą łatwą. Jak mówi nasz Najtwardszy Marcin: "te zwycięstwa bardzo cieszą… jednocześnie to wspaniały trening i mocne przetarcie do zbliżających się Mistrzostw Polski w TFA, które odbędą się pod koniec czerwca w Toruniu gdzie również będziemy brać udział."

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem dla osiągnięć st. asp. Marcina Zdziebło. Trzymamy kciuki za Mistrzostwa Polski w TFA i FCC HUSQVARNA POLAND 2014!

 
pożegnanie pożegnanie pożegnanie
pożegnanie pożegnanie

linia

Do strony startowej... Do strony poprzedniej... Na górę strony...